Методичне об'єднання вчителів-предметників: методичний ринг "ПРЕДМЕТНИЙ ІНТЕНСИВ"
Сучасному суспільству потрібна компетентна, творча особистість, яка здатна брати активну участь у розвитку сучасного виробництва, економіки, науки та культури, тому розвивати ключові компетентності є найважливішою задачею вчителів-предметників. Для формування і розвитку в учнів ключових компетенцій необхідно створювати педагогічні умови, що сприяють розвитку особистості дитини, в тому числі і підвищенню рівня її творчої активності та пізнавального інтересу, яку потрібно розглядати як один з показників особистісного зростання учнів, що забезпечує підвищення якості освіти. Тому сучасну школу неможливо уявити собі і без нових інформаційних технологій, адже сьогоднішній випускник повинен бути готовим до нових суспільних відносин, до зустрічі з труднощами в умовах конкурентної діяльності, знаходити й обробляти великі обсяги інформації, а також представляти її в різних презентативних формах.
Питання, що були винесені на сьогоднішній методичний ринг, безумовно, допоможуть педагогам у вирішенні поставленої задачі і принесуть позитивний результат в педагогічну діяльність кожного учителя.
Організаційні питання присвячувались вибору підручників за різними освітніми галузями для учнів, які у 2023-2024 навчальному році навчатимуться у 6 класі за новим Державним стандартом базової середньої освіти (Герман Т.Й.) та особливостям проведення ДПА та ЗНО у 2022/2023 н.р.(Генова Л.М.).
Методичні питання були наступними:
- Формування життєвих навичок на уроках математики шляхом використання технології критичного мислення (Бородавка Н.В., вчитель математики).
- Веб-квест як сучасна педагогічна технологія на уроках історії (Козакова Л.М., вчитель історії).
- Проектна діяльність учнів - умова підвищення якості навчального процесу з географії (Григорчук Н.Р., вчитель географії).
- Про різнобічний розвиток шляхом використання новітніх технологій на уроках інформатики (Гошовська О.М., вчитель інформатики).
Щоденна робота педагога є досить великим навантаження на психіку. Створюючи для дітей умови емоційного комфорту, турбуючись про їх здоров’я, розвиток та безпеку, педагоги, частіше за все, забувають про свої емоції, які «тліють» і з часом перетворюються у «полум’я», що є найбільш вагомою причиною зниження якості життєдіяльності вчителів. Тому дуже важливо займайтися профілактикою емоційного вигорання. На завершення засідання вчитель основ здоров’я Герман Т.Й. провела міні-тренінг «Я в ресурсі і балансі або профілактика емоційного вигорання засобами арт-технік».
ВІРИМО В ЗСУ! ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!