Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

ЗНО

Дата: 2 жовтня 2018 о 11:29, Оновлено 18 квітня 2022 о 18:33

ДОСТУПНО І ЗРОЗУМІЛО ПРО ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ У 2022 РОЦІ

На що варто зважати, готуючись до національного мультипредметного тесту (НМТ)? Чим відрізнятиметься НМТ від звичного формату ЗНО та які іспити складатимуть майбутні магістри? 

Для вступників 2022 року команда Українського центру оцінювання якості освіти розробила та систематизувала новий окремий розділ із актуальною інформацією щодо вступних випробувань. 

Тут ви знайдете відповіді на питання: яким буде зміст і типи завдань кожного блоку НМТ, як їх будуть оцінювати, скільки результатів отримає учасник тестування. Крім цього, запропоновано добірку корисних ресурсів, які допоможуть повторити теми, а також призвичаїтись до роботи в середовищі онлайн-тестувальників. 

Систематизовану і згруповану інформацію, яка постійно доповнюється, читайте у блоці «запитання-відповіді». 

Щодо вступної кампанії до магістратури фахівці Міністерства освіти і науки України наразі визначають особливості проведення магістерського комплексного тесту (МКТ) і магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК). 

Невдовзі Порядок зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році буде оприлюднено у відповідному блоці «Нормативні документи». 

Стежте за оновленнями! 

Для вступників 2022 року команда Українського центру оцінювання якості освіти розробила та систематизувала новий окремий розділ із актуальною інформацією щодо вступних випробувань  https://cutt.ly/WFK5maS

Тут ви знайдете відповіді на питання:

  • яким буде зміст і типи завдань кожного блоку НМТ,

  • як їх будуть оцінювати,

  • скільки результатів отримає учасник тестування.

Крім цього, запропоновано добірку корисних ресурсів, які допоможуть повторити теми, а також призвичаїтись до роботи в середовищі онлайн-тестувальників.

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ

Реєстрація для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року триватиме з 01 лютого до 09 березня. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 01 березня 2022 року.

Додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання триватиме упродовж  05 – 17 травня включно.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 5 травня 2021 року №498 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право за рахунок коштів державного бюджету пройти тести  щонайбільше з п’яти навчальних предметів.

Якщо учасник  / учасниця бажатиме скласти більше п’яти навчальних предметів, він / вона зможе зробити це за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість складання додаткових навчальних предметів відрізнятиметься залежно від того, чи є у сертифікаційних роботах завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю, адже такі завдання перевіряють екзаменатори, чию працю потрібно оплатити.

Так, у 2022 році, щоб додатково скласти одну з іноземних мов (англійську, німецьку, іспанську або французьку) потрібно буде сплатити 789 грн, вартість складання інших навчальних предметів (історія України, географія, фізика, хімія чи біологія) становитиме 354 грн. Докладніше про реєстрацію для складання додаткових навчальних предметів буде повідомлено 1 лютого.

Щоб зареєструватися для участі в ЗНО потрібно правильно обрати категорію, створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА», підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років).

Звертаємо увагу на те, що комплект реєстраційних документів має містити:

  • оформлену реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися»;
  • засвідчену власноруч копію паспорта громадянина України;
  • засвідчену власноруч копію документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);
  • за потреби інші документи (медичний висновок про створення про створення особливих умов для проходження ЗНО, копію документа про зміну імені/прізвища, копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих іноземною мовою для реєстрації).

Зауважте, що одним з перших кроків реєстрації є обрання категорії особи.

Процедура реєстрації осіб, які складають ДПА у формі ЗНО

Процедура реєстрації осіб, які не складають ДПА у формі ЗНО

МЕРЕЖА ПУНКТІВ РЕЄСТРАЦІЇ
https://youtu.be/vtY2zdPRU7o

Унесення змін до реєстраційних даних

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат), який вам надсилають в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання.

У разі потреби ви можете внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію. Перереєстрація триватиме з 01 лютого до 09 березня 2022 року після отримання вами Сертифіката.

Для перереєстрації потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою спеціального сервісу «Внести зміни», розміщеного на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Вхід до сервісу – за номером і пін-кодом Сертифіката. Вам потрібно буде оформити нову реєстраційну картку, повторно сформувати комплект реєстраційних документів, вклавши до нього отриманий раніше Сертифікат. Пакет документів треба подати до відповідного регіонального центру в той самий спосіб, у який це було здійснено під час реєстрації.

Перевірка стану опрацювання реєстраційних документів

Після того, як ви надіслали пакет документів для реєстрації до регіонального центру, ви маєте можливість за допомогою сервісу «Стан опрацювання документів» перевірити на якому етапі опрацювання ваші документи. Для цього необхідно увести номер реєстраційної картки до сервісу.

Важливо зазначити, що реєстраційні документи в регіональних центрах опрацьовуються по мірі надходження. Обробка реєстраційних документів триває не довше 10 робочих днів із моменту їхнього надходження до регіонального центру.

Відмова в реєстрації

Вам може бути відмовлено в реєстрації (перереєстрації) для участі в зовнішньому оцінюванні на підставі:

  • ненадання документа(ів), що підтверджує(ють) достовірність інформації, зазначеної в реєстраційній картці;
  • надання недостовірної інформації;
  • подання реєстраційних документів особою, яка відповідно до вимог законодавства не має права на участь у зовнішньому оцінюванні;
  • відправлення реєстраційних документів після завершення встановленого строку реєстрації (особі, яка в період реєстрації не подавала реєстраційних документів) або перереєстрації;
  • неналежного оформлення документів, необхідних для реєстрації;
  • неможливості створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до медичного висновку.

У разі прийняття рішення про відмову в реєстрації (перереєстрації) вам буде надіслано витяг із протоколу засідання регламентної комісії, у якому буде зазначена причина відмови. Усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, можна буде до 09 березня 2022 року. Потрібно створити нову реєстраційну картку, скориставшись сервісом «Зареєструватися», сформувати пакет реєстраційних документів та надіслати його на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти або передати до закладу освіти, у якому навчаєтесь (якщо складатимете ДПА у формі ЗНО).

Особа, якій відмовлено в реєстрації (перереєстрації), має право оскаржити рішення регламентної комісії протягом чотирнадцяти календарних днів із дня завершення реєстрації, подавши апеляційну заяву до Українського центру оцінювання якості освіти.

Якщо учасник через певні причини не зможе взяти участь у зовнішньому оцінюванні, він повинен до 11 квітня 2022 року надіслати до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти раніше отриманий Сертифікат і заяву про відмову в реєстрації. 

Реєстрація осіб для участі в додатковій сесії зовнішнього оцінювання

Під час основного періоду реєстрації, подати документи для участі в додатковій сесії мають право особи, які не можуть пройти зовнішнє оцінювання під час основної сесії у зв’язку з тим, що:

  • обрали для проходження зовнішнього оцінювання два навчальних предмети, зовнішнє оцінювання з яких проводиться під час основної сесії в один день;
  • у рік проведення зовнішнього оцінювання навчаються за кордоном;
  • за релігійними переконаннями не можуть взяти участь у зовнішньому оцінюванні з окремого(их) навчального(их) предмета(ів), що проводиться(яться) в певні дні;
  • вказали на необхідність створення особливих (спеціальних) умов проходження зовнішнього оцінювання, що можуть бути забезпечені лише під час додаткової сесії;
  • належать до категорії осіб, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, зазначених у переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення;
  • у період проведення основної сесії зовнішнього оцінювання з окремих навчальних предметів братимуть участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, складатимуть державні іспити, перебуватимуть за кордоном.

Щоб зареєструватися для проходження зовнішнього оцінювання під час додаткової сесії, зазначені вище особи мають надати заяву і документ, що підтверджує причину, яка унеможливлює участь в основній сесії, а саме:

  • довідку, що підтверджує факт навчання за кордоном, де зазначено період навчання;
  • клопотання релігійного управління (центру), що діє згідно із законодавством України про свободу совісті та релігійні організації;
  • медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання форми № 086-3/о, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900;
  • копію наказу або іншого розпорядчого документа про участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), де зазначено прізвище, ім’я, по батькові особи та період проведення відповідного заходу;
  • довідку з закладу освіти, де вказано, що заявник дійсно навчається в цьому закладі освіти, а також дату складання ним державного іспиту, яка збігається з датою проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета;
  • документ, що підтверджує необхідність перебування за кордоном у день проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета;
  • копію паспорта громадянина України, зокрема копії сторінок, де зазначено прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), а також відомості про реєстрацію місця проживання (або копію довідки про реєстрацію місця проживання/перебування – для осіб, які мають паспорт громадянина України у формі картки, що містить безконтактний електронний носій), а в разі відсутності в неповнолітнього заявника паспорта – відповідну копію паспорта громадянина України одного з батьків (опікунів, піклувальників) (у такому разі також має бути подано копію документа, що підтверджує факт батьківства (опікунства, піклування) над неповнолітнім заявником: копія сторінки паспорта, де містяться відомості про дітей, зазначено прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) заявника, або копія посвідчення опікуна чи піклувальника встановленого зразка, або копія свідоцтва про народження заявника), або копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи за формою, наведеною в додатку до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 509 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 року № 352).

 джерело https://testportal.gov.ua/registr/

ЗНО-2022: РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ

Завтра, 1 лютого, розпочнеться реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

У пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання по всій Україні очікують на понад 390 тисяч учасників тестування, які цього року завершать здобуття повної загальної середньої освіти: це і випускники шкіл, і учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти. У тестуваннях також зможуть узяти участь випускники закладів загальної та вищої освіти минулих років.

ЗНО буде проведено з тринадцяти навчальних предметів. Учасники матимуть змогу пройти тестування державним коштом щонайбільше з п’яти.

Той, хто  бажатиме скласти понад п’ять навчальних предметів,  зможе зробити це за кошти фізичних і юридичних осіб. Так, щоб додатково скласти іноземну мову (англійську, німецьку, іспанську або французьку), потрібно буде сплатити 789 грн, вартість складання інших навчальних предметів (історія України, географія, фізика, хімія чи біологія) становитиме 354 грн.

На запит учасників завдання сертифікаційних робіт з  історії України, математики (завдання рівня стандарту), математики, біології, географії, фізики, хімії перекладуть кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Докладніше про особливості ЗНО/ДПА-2022  ‒ на YouTube-каналі УЦОЯО і в Путівнику учасника ЗНО.

Реєстрація

Український центр оцінювання якості освіти для всіх охочих зареєструватися для участі в ЗНО підготував відеоінструкцію, з якої випускники шкіл, учні та студенти професійно-технічних закладів освіти, коледжів  і випускники минулих років дізнаються про те, на що варто зважати до, а також під час реєстрації.

https://youtu.be/vtY2zdPRU7o

Скориставшись сервісом «Зареєструватися», розміщеним на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти, потрібно створити реєстраційну картку. Для цього слід підготувати одну фотокартку розміром 3 × 4, що відповідає досягнутому віку, і зробити копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові (за наявності)). Випускники минулих років, окрім копії паспорта, мають зробити копію свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти.

Особливу увагу під час створення реєстраційної картки учасникам, які у поточному році завершують здобуття загальної середньої освіти, варто звернути на вибір предметів ДПА та ЗНО. Їм треба вибрати чотири предмети для проходження ДПА  і позначити, чи бажають вони отримати з них результат за шкалою 100‒200 балів. За потреби можна вибрати ще й п’ятий предмет для проходження ЗНО. Випускники минулих років вибирають навчальні предмети лише для проходження ЗНО.

Після цього необхідно сформувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти, у якому навчається учень/студент.

Щодо випускників минулих років, то вони зможуть зареєструватися самостійно і надіслати комплект реєстраційних документів до відповідного регіонального центру.

Потенційні учасники тестування, які вже передали свої реєстраційні документи до регіонального центру, зможуть самостійно перевірити стан їх опрацювання. Для цього потрібно ввести номер реєстраційної картки в поле спеціального сервісу «Стан опрацювання документів».

Реєстрація для участі в додатковій сесії

Цьогоріч додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання буде проведено з 23 червня до 15 липня включно.

Для участі в ній:

  • в основний період реєстрації (з 1 лютого до 9 березня включно) зможуть подати документи особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, або розташованих на лінії зіткнення, або переселилися з них; вибрали для проходження зовнішнього незалежного оцінювання два навчальних предмети, тестування з яких відбувається під час основної сесії в один день; у рік проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчаються за кордоном; за релігійними переконаннями не можуть взяти участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з окремого(-их) навчального(-их) предмета(-ів), що проводять у певні дні; вказали на необхідність створення особливих (спеціальних) умов проходження зовнішнього незалежного оцінювання, що можуть бути забезпечені лише під час додаткової сесії; у період проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з окремих навчальних предметів братимуть участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства молоді та спорту України, складатимуть державні іспити, перебуватимуть за кордоном;
  • у додатковий період реєстрації (протягом 5‒17 травня) зможуть подати документи особи, які брали участь в антитерористичній операції та/або у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях; живуть на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, міста Севастополь або на території Донецької чи Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень; за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах; мають проходити ДПА у формі ЗНО, але через поважні причини не змогли зареєструватися під час основного періоду реєстрації; не змогли зареєструватися під час основного періоду реєстрації і проживають (перебувають) на території, на якій у порядку, визначеному законодавством, встановлено карантин, режим надзвичайної ситуації або надзвичайного стану.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, який буде надіслано учасникові в індивідуальному конверті разом із реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання. Індивідуальні конверти особам, які проходять ДПА у формі ЗНО, буде  надіслано на адресу навчального закладу, іншим особам – на адресу, зазначену в реєстраційній картці.

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти для кожного учасника ЗНО створено інформаційну сторінку, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

До 29 квітня 2022 року на інформаційних сторінках  буде розміщено запрошення-перепустки з адресами пунктів проведення тестувань.

Спеціальні умови для учасників з особливими освітніми потребами

Український та регіональні центри оцінювання якості освіти створюють більше 20 різних додаткових (спеціальних) умов.

Так, наприклад, для учасників із вадами опорно-рухового апарату добирають пункти тестування з пандусом або ж такі, де можна проїхати на інвалідному візку, є відповідна туалетна кімната.

Для учасників із вадами слуху дозволено мати слуховий апарат, а для тих, хто зовсім не чує і володіє мовою жестів, в аудиторії працюватиме сурдоперекладач.

Для учасників із вадами зору є кілька варіантів: додаткове освітлення, використання лупи як механічного апарата, тестовий зошит, надрукований 16 кеглем або ж рельєфно-крапковим шрифтом Брайля. Однак такими зошитами можуть бути забезпечені тільки учасники  додаткової сесії. Цьогоріч шрифтом Брайля буде надруковано зошити із тестовими завданнями з української мови і літератури, математики, історії України та біології.

Аби для учасника/учасниці створили якусь із зазначених умов, він/вона  має надати відповідний медичний висновок.

Докладна інформація про процедуру реєстрації — у рубриці «Процедура реєстрації».

Пробне ЗНО-2022: як зареєструватися та взяти участь у тестуванні  

            Вартість участі в одному тестуванні на території Рівненської області становить 300 грн.
https://lv.testportal.gov.ua/images/pictures/prob22-pay.jpg
Взяти участь у пробному ЗНО фізично можливо щонайбільше із двох предметів:
  • 19 березня – українська мова або українська мова і література;
  • 26 березня – один із предметів на вибір: математика, історія України, хімія, фізика, біологія, географія, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська).
Окрім цього всім зареєстрованим учасникам \ учасницям буде надана можливість з усіх предметів ЗНО-2022:
  • завантажити тестові зошити;
  • пройти тестування вдома;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.
Отже, у 2022 році можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного чи двох навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс)
https://lv.testportal.gov.ua/images/!Probne.png
Взявши участь у  пробному ЗНО, Ви зможете на прикладі одного предмета ознайомитись із:
  • процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
  • структурою та змістом тестового зошита;
  • порядком доступу до пункту тестування та робочого місця;
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитись ефективно розподіляти час.
Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу проведення пробного ЗНО, за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.

Дізнайтесь адресу пунктів проведення ЗНО-2021!

      Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти здійснено розподіл учасників ЗНО за пунктами проведення у Волинській, Львівській та Рівненській областях.

         З 29 квітня 2021 р. учасники, зареєстровані для участі в основній сесії ЗНО, матимуть можливість роздрукувати запрошення-перепустки, де вказано адреси пунктів проведення ЗНО на кожен з обраних предметів тестування. 

  1. Заходьте на сайт - https://testportal.gov.ua/
  2. Обирайте розділ ЗНО/ДПА «Інформаційна сторінка»
  3. Вводьте номер Сертифіката та пін-код, що міститься у ньому, а також

рік отримання Сертифіката

  1. Завантажуйте запрошення-перепустку із адресами пунктів тестування

         Допуск учасників у пункти проведення ЗНО здійснюється за наявності:

  •  документа, що посвідчує особу (оригінал паспорта, ІD картки чи свідоцтва про народження),
  • Сертифіката;
  • запрошення-перепустки у дні проведення тестувань з 10.15 год. до 10 год.50 хв.

При втраті Сертифіката необхідно зробити дублікат - https://lv.testportal.gov.ua/index.php/dublikaty-sertyfikativ, оскільки без Сертифіката Вас не допустять до пункту проведення ЗНО

Бажаємо успіху!

Учні 11-х класів у 2020/2021 навчальному році звільняються від проходження ДПА – Верховна Рада ухвалила закон № 5014

ТРЕНУВАЛЬНЕ ОНЛАЙНОВЕ ТЕСТУВАННЯ
підготовка до ЗНО

ЗНО-2021

Права та обов’язки учасників зовнішнього незалежного оцінювання визначено                                      Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

 Учасник зовнішнього незалежного оцінювання має право

01 лютого починається реєстрація для участі в ЗНО-2021

Реєстраційні картки можна формувати до 05 березня 2021 року. Керівники закладів освіти можуть надсилати комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 01 березня 2021 року.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні є Сертифікат, який учасник отримає в індивідуальному конверті.

Щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно:

  1. створити та оформити реєстраційну картку,
  2. сформувати комплект документів і
  3. надіслати його до регіонального центру.

Зауважте, що комплект документів для реєстрації відрізняється залежно від того, чи проходитимете ви ДПА у формі ЗНО.

При роботі з сервісом «Зареєструватися» одним з перших кроків є обрання категорії особи.

Визначено терміни проведення ЗНО-2021

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2021 року.

Із 30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з хімії і завершиться 15 червня тестуванням з географії. Тестування з іспанської, німецької, французької мов відбудуться 24 травня, з англійської мови – 25 травня, з математики – 28 травня, з української мови, української мови і літератури – 1 червня, з історії України – 4 червня, з фізики –7 червня, з біології – 10 червня.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2021 року.

Також повідомляємо, що зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 04 грудня 2019 року №1513.

https://lv.testportal.gov.ua/index.php/435-vyznacheno-terminy-provedennia-zno-2021

Що відомо про ЗНО 2020 року?

Наказом Міністерства освіти і науки України від 11 травня № 635 врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

Зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 21 травня до 17 липня.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2020 року, а також учням (слухачам, студентам) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2020 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти, результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації.

Ці учасники мають обов’язково скласти:

  • українську мову і літературу;
  • математику або історію України (на вибір учасника);
  • ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

У 2020 році здобувачі повної загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на рівні стандарту або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань рівня стандарту. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня.

Також 2020 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (української мови), математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) можуть зараховуватися як результати атестації для студентів закладів вищої освіти, які скористалися правом повторного складання ДПА у формі ЗНО.

https://lv.testportal.gov.ua/index.php/zahalna-informatsiia-zno-2020

03 лютого починається реєстрація для участі в ЗНО-2020

Реєстраційні картки можна формувати до 24 березня 2020 року. Керівники закладів освіти можуть надсилати комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 17 березня 2020 року.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні є Сертифікат, який Ви отримаєте в індивідуальному конверті.

Щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно:

  1. створити та оформити реєстраційну картку,
  2. сформувати комплект документів і
  3. надіслати його до регіонального центру.

Зауважте, що комплект документів для реєстрації відрізняється залежно від того, чи проходитимете ви ДПА у формі ЗНО.

При роботі з сервісом «Зареєструватися» одним з перших кроків є обрання категорії особи.

ДЛЯ ТИХ, ХТО ЦІКАВИТЬСЯ НОВАЦІЯМИ ЗНО!

  1. Терміни  проведення ЗНО-2020  (наказ МОН від 11.05.2019 №635):

  • реєстрація з 03 лютого до 24 березня 2020 року;

  • основна сесія з 21 травня до 16 червня 2020 року;

  • додаткова сесія – 25 червня до 17 липня 2020 року.

2.  Учасники ЗНО зможуть обирати предмети з переліку : українська мова і література, історія України, математика, біологія, хімія, фізика, географія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

3. Кожен учасник ЗНО матиме змогу скласти тест не більше, як із чотирьох предметів.

4. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів: з української мови і літератури (українська мова), з математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) та третього предмета (із переліку предметів ЗНО) за вибором випускників та учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти та вищої освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти в 2020 році зараховуватимуть  як результати державної підсумкової атестації (ДПА).

5. Тестові матеріали для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії будуть перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

6. Для участі в конкурсі на навчання у заклади вищої освіти України абітурієнти зможуть подати Сертифікат ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 років (окрім результатів ЗНО з іноземних мов) (р. VII Умов прийому).

7. Результати з іноземних мов прийматимуть до розгляду у приймальні комісії лише у Сертифікатах 2018, 2019 та 2020 року.

8. Абітурієнти матимуть право подати до п’яти заяв (на місця державного та регіонального замовлення) (п.1 р.VI  Умови прийому).

9. Розширено перелік спеціальностей для вступу на магістратуру на які необхідно буде проходити єдиний вступний іспит (Умови прийому).

          Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує майбутніх абітурієнтів відвідати наш сайт www.lv.testportal.gov.ua і скористатись матеріалами для підготовки до ЗНО: програми ЗНО, характеристики сертифікаційних робіт ЗНО 2020 року та пройти он-лайнове тестування тощо.

Додаткова інформація:

www.testportal.gov.ua  – сайт Українського центру оцінювання якості освіти;

http://www.lv.testportal.gov.ua/ – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти;

0322422660 – гаряча лінія Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Розширена інформація щодо пошуку відомостей про зовнішнє незалежне оцінювання, експертизу якості освіти та моніторинг якості освіти у 2020 році  на порталі «Освіта Рівненщини»

Шановні освітяни, учні, студенти 11-х класів закладів

ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., батьки учнів!

Враховуючи значні зміни, що стосуються організації та проведення у 2020 та 2021 роках ЗНО та моніторингових досліджень якості освіти, зокрема PISA-2021, значну кількість осіб, яка потребує оперативного донесення всієї інформації, коментарів, обміну думок, консультацій щодо умов, формату проведення ЗНО, було прийнято рішення про створення на порталі «Освіта Рівненщини» у розділі «Загальний форум» актуальних тем (ЗНО, ДПА, моніторинг якості освіти), доступ до яких би мали не лише зареєстровані користувачі (вчителі, педагоги, адміністрація закладів освіти тощо), а й учні, їх батьки, широке коло громадськості.

Отримувати інформацію можна за вказаним гіперпосиланням http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/forum1/ або www.rivneosvita.org.ua, вибравши у розділі «Спілкування» підрозділ «Загальний форум», на якому розміщено 11 тем, що стосуються ЗНО, ДПА та моніторингу якості освіти:

  1.  Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році,
  2. ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування,
  3.  ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ НАРАДИ, НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ, ВЕБІНАРИ з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2019-2020 навчальному році,
  4. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році,
  5. ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а.,
  6. ЗНО: українська література. Учням. Письменники, якими їх не вивчають у школі,
  7. Міжнародне порівняльне моніторингове дослідження якості освіти PISA-2021,
  8. Експертиза якості освіти: апробація тестових завдань для наповнення банку тестів Українського центру оцінювання якості освіти,
  9. ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році,
  10. Моніторинг якості освіти від УЦОЯО: СЕРТИФІКАЦІЯ педагогічних працівників,
  11. МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ОСВІТИ: національне моніторингове дослідження якості початкової освіти,
  12. ЗНО для ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ із МОВИ НАВЧАННЯ (із 2020 року)

Оскільки це ФОРУМ, то відвідувачі можуть задавати запитання та оперативно отримувати на них відповіді. Окрім цього кожна тема має кнопку «Підписатися» (її бачать лише зареєстровані та авторизовані користувачі), якщо натиснете на цю кнопку, то Ви автоматично будете отримувати сповіщення про появу новин у даній темі. Форуми ведуть працівники кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО.

Тепер дещо детальніше.

ТЕМА № 1. Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році

У цій темі розміщується загальна інформація щодо вступної кампанії у 2020 році, умов прийому до вищих навчальних закладів (загальні), порядок рейтингового відбору абітурієнтів у 2020 році тощо.

Просимо звернути увагу, що у 2020 році абітурієнти під час реєстрації на ЗНО будуть встановлювати пріоритетність обраних ВНЗ так, як це було у 2015 – 2019 роках.

Перелік вступних іспитів абітурієнт дізнається у приймальній комісії ВНЗ, коли ознайомлюється із його Умовами прийому.

ТЕМА № 2. ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування

У даному розділі форуму розміщено гіперпосилання на базу ВИКОРИСТАНИХ тестових завдань Українського центру оцінювання якості освіти.

Хочемо наголосити на тому, що ДАНЕ ОН-ЛАЙН ТЕСТУВАННЯ ЗАДУМАНЕ ТА УКЛАДЕНЕ ЗУСИЛЛЯМИ ПРАЦІВНИКІВ ЛЬВІВСЬКОГО РЦОЯО ВИКЛЮЧНО НА ДОБРОВІЛЬНИХ ЗАСАДАХ і ВИКЛЮЧНО ТИМИ ЗАВДАННЯМИ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУВАЛИСЬ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ!!! 

Для того, щоб перевірити свої знання з тих предметів, які виносяться на ЗНО у 2020 році, успішно підготуватись до ДПА-2020 у форматі ЗНО-2020, спробувати свої сили у виконанні тестових технологій, пропонуємо всім відвідувачам даного форуму скористатись ГІПЕРПОСИЛАННЯМ НА ЦЕЙ БАНК ЗАВДАНЬ.

Дані тестові завдання рекомендовані до використання у першу чергу ВЧИТЕЛЯМ, які викладають в 11-класах закладів ЗСО, вчителям, викладачам, які здійснюють загальноосвітню підготовку в ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а., учні яких складатимуть ДПА у форматі ЗНО: пройдіть тестування, з'ясуйте відповіді на проблемні запитання (якщо такі були), ознайомтесь із видами тестових завдань: завдання з вибором 1 відповіді із 4, завдання з вибором 1 відповіді із 5, завдання на встановлення відповідності, завдання на встановлення послідовності.

Перед кожним он-лайн тестуванням програма пише, із ЯКИХ видів завдань та в ЯКІЙ кількості складається НАБІР ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Читаємо УВАЖНО УМОВИ!!! Після проходження тестування можна отримати варіанти правильних відповідей у порівнянні зі своїми та побачити набрану кількість балів.

УВАГА !!! Он-лайн тестування пропонує НАБІР тестових завдань – це НЕ ФОРМАТ тестового зошита Сертифікаційної роботи!!! 

Усі завдання укладено за предметами, потім за розділами тощо. 
Тестові завдання можна копіювати (можна копіювати і правильні відповіді до них) та використовувати у навчальному процесі під час підготовки до ДПА та ЗНО. Успіхів вам, шановні відвідувачі даної теми на форумі !!!

ТЕМА № 3. ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ НАРАДИ, НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ, ВЕБІНАРИ з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2019-2020 навчальному році, є актуальною для працівників відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного підпорядкування, районних методичних кабінетів, вищих навчальних закладів І-ІІ р.а., професійно-технічних навчальних закладів, закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування, органів управління освітою в об’єднаних територіальних громадах Рівненщини, які відповідають за організацію та проведення процедур ЗНО, експертизи якості освіти та моніторингу якості освіти на місцях. Окрім того, що завжди надсилаємо на електронну пошту офіційного листа, будемо розміщувати повідомлення щодо проведення таких заходів на цьому форумі, прикріплюватиме необхідні інформаційно-методичні матеріали; повідомлення про заходи розміщуються на сайті.

Можна пропонувати теми для нарад, семінарів, лекцій, виступів, дискусій.

 ТЕМА № 4. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році

Дана тема буде висвітлювати всю необхідну інформацію щодо умов участі в пробному тестуванні, яке дає учням можливість психологічно адаптуватись до процедури, а це суттєво спрощує участь їх в процедурах основній сесії. Просимо максимально сприяти учням 11-х класів, студентам у реєстрації на пробне тестування, оскільки у 2020 році результати тестування основної сесії ЗНО з української мови та літератури (мова + твір), математики чи історії України (за вибором учасника) та ще 1 (одного) предмета будуть зараховуватись як ДПА за шкалою від 1 до 12 балів у закладах ЗСО, ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ р.а.

ТЕМА № 5. ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а. Ця тема вміщує посилання на нормативно-правову базу Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Українського центру оцінювання якості освіти, Управління освіти і науки Рівненської ОДА та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти про умови, терміни та формат проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році, державної підсумкової атестації (далі – ДПА) випускників 11-х класів, студентів закладів загальної середньої освіти, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а. у формі ЗНО.

ТЕМА № 6. ЗНО: українська література. Учням. Письменники, якими їх не вивчають у школі.

Дана тема містить повідомлення про життя, творчу діяльність українських письменників. Формат матеріалу дозволяє відкрити для себе письменника таким, яким його не вивчають у шкільному курсі з української літератури.

Окрім цього в тему включені повідомлення про те, де можна знайти екранізацію тих художніх творів, які є в програмі з української мови та літератури ЗНО у 2020 році.

ТЕМА № 7. Міжнародне порівняльне моніторингове дослідження якості освіти PISA-2021

У цій темі подаються відомості про підготовку до проведення в України, зокрема в Рівненській області, чергового міжнародного порівняльного дослідження якості освіти PISA-2021; про участь України в дослідженні.

У травні 2018 році заклади освіти Рівненщини долучились до проведення контрольного дослідження PISA-2018, тому актуальною буде залишатись і тема Міжнародне порівняльне моніторингове дослідження PISA (Programme for International Student Assessment), у якій ми повідомимо про результати дослідження, надамо для ознайомлення доступні аналітичні матеріали тощо.

Результати аналітики очікуємо у грудні 2020 року.

ТЕМА № 8. Експертиза якості освіти: апробація тестових завдань для наповнення банку тестів Українського центру оцінювання якості освіти,

Дана тема форуму повідомлятиме про заходи, спрямовані на проведення апробації тестових завдань для наповнення банку тестових завдань УЦОЯО. Участь в апробації будуть брати ті заклади освіти, які будуть визначені спільними наказами ЛРЦОЯО та УОН РОДА.

ТЕМА № 9. ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році

У цій темі буде вміщуватись актуальна інформація щодо проведення процедур вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО у 2020 році, що працюють в Україні з 2017 року.

З інформацією щодо вступних випробувань до магістратури в попередні роки – 2018, 2017 – можна також ознайомитись на загальному форумі.

ТЕМА № 10. Моніторинг якості освіти від УЦОЯО: СЕРТИФІКАЦІЯ педагогічних працівників

Дана тема буде актуальною для вчителів, викладачів. Тут продовжимо розміщувати відомості про проведення моніторингових досліджень якості освіти серед учителів, у тому числі он-лайн тестувань для вказаної категорії; питань, які стосуються сертифікації педагогічних працівників.

Буде розміщено матеріали щодо проведення першого ЗНО для вчителів у жовтні 2019 року.

ТЕМА № 11. МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ОСВІТИ: національне моніторингове дослідження якості початкової освіти

Ця тема покликана інформувати освітян про умови, формат терміни проведення ІІ етапу вказаного вище дослідження.

Перший етап було проведено у 2019 році.

ТЕМА № 12. ЗНО для ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ із МОВИ НАВЧАННЯ (із 2020 року)

У цій темі будемо інформувати всіх зацікавлених осіб про умови, формат, особливості та терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання для студентів-іноземців, яке вперше відбудеться у 2020 році.

Окрім цих тем учні, вчителі можуть послуговуватись іншими офіційними електронними ресурсами, які допоможуть в отриманні інформації щодо умов, формату, термінів проведення процедур зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, зокрема сайтом Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/ та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти http://www.lv.testportal.gov.ua/, ресурсом PISA Ukraine, розміщеним на сайтів УЦОЯО http://pisa.testportal.gov.ua/.

Дякуємо за співпрацю!

Графік проведення ЗНО-2019

В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛО ПРОБНЕ ЗНО-2019

Реєстрація в чотири кроки

            Нагадуємо, що 05 лютого 2019 розпочалась реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року. Кожній особі, хто планує брати участь в ЗНО-2019 ТРЕБА зробити 4 кроки.

І крок   Заповнити заяву реєстраційну картку

Самостійно або за допомогою осіб, відповідальних за здійснення реєстрації, необхідно cформувати заяву реєстраційну картку зі спеціальної програми на сайті УЦОЯО https://zno.testportal.com.ua/registration. Випускники закладів освіти всіх типів і форм власності 2019 року, учні училищ системи профтехосвіти і студенти коледжів, які здаватимуть ДПА у поточному році, реєструються за місцем навчання. Випускники минулих років можуть звернутись у пункти реєстрації за консультацією

№ з/п

Регіон

Назва пункту реєстрації

Адреса пункту реєстрації

Дні роботи

Режим роботи

1

Рівненська область

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

33028, м. Рівне,

 вул. Чорновола, 74

понеділок – четвер, субота-неділя

п’ятниця

08.00 – 16.30, перерва
13.00 – 13.30;

8.00 – 15.30, перерва
13.00 – 13.30

         ІІ крок   Сформувати пакет реєстраційних документів

         1) реєстраційну-картку;

         2) копію документа, що посвідчує особу: ІD картки або 1 ст. паспорта, завірена особистим підписом;

         3) копію атестата (для випускників попередніх років) чи оригінал довідки (для студентів ВНЗ І-ІІ р.а. та учнів професійно-технічних навчальних закладів про отримання свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти у 2019 році);

         4) додаткові документи за потреби:

  • для створення особливих умов (оригінал висновку закладу охорони здоров’я форми 086-3/о);
  • при зміні прізвища (копію документа про зміну прізвища);
  • щодо участі у додатковій сесії (заяву, а також підтвердження про навчання чи перебування за кордоном під час проведення основної сесії);
  • нотаріально завірений переклад українською мовою документів (у разі надання документів іноземною мовою).

         ІІІ крок.   Надіслати пакет реєстраційних документів

         Готовий комплект реєстраційних документів:

  1. випускники ЗНЗ, учні училищ системи профтехосвіти, студенти коледжів передають комплект документів до свого закладу освіти. До 18.03.2019  р. вони повинні бути надіслані до ЛРЦОЯО.
  2.  Усі інші категорії абітурієнтів самостійно надсилають пакет документів на адресу Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти (вул. Шевченка, 116 корп.2, м. Львів, 79039) рекомендованим листом до 25.03.2019 (за відтиском поштового штемпеля).

         IV крок.   Отримати відповідь від регіональних центрів

    Завершенням успішної реєстрації є надісланий абітурієнту Сертифікат ЗНО-2019.

         У випадку отримання відмови, учасник має усунути недоліки та надіслати до регіонального центру новий пакет документів до 25.03.2019 (за відтиском поштового штемпеля).

Контакти ЛРЦОЯО:

www.lv.testportal.gov.ua – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти

         (032)2422660 – телефон гарячої лінії ЛРЦОЯО.

Не відкладайте реєстрацію на останні дні!

Актуальна інформація

5 лютого стартує реєстрація на ЗНО-2019

Реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року. Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року.

До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 27 травня, з англійської мови — 28 травня, з фізики — 30 травня, з історії України — 4 червня, з біології — 6 червня, з географії — 11 червня.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року в три етапи: з математики, української мови і літератури та фізики — до 14 червня, з іноземних мов та біології — до 20 червня, з історії України, географії, хімії — до 25 червня.

http://lvtest.org.ua/

ПРОБНЕ ЗНО-2019:

ХОЧЕТЕ СЕБЕ ПЕРЕВІРИТИ — РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

ВИЗНАЧЕНО ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2019

Даруємо бонуси учасникам пробного ЗНО-2019!

У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти  визначено вартість пробного тестування

у 2019 році – 138 грн.

        Алгоритм реєстрації на пробне ЗНО-2019:

1. Зайти на сайт ЛРЦОЯО – lv.testportal.gov.ua

з 08 до 31 січня 2019 р. - закладка «Пробне ЗНО-2019». (Учасниками пробного ЗНО можуть бути учні 10-11 класів закладів освіти, випускники минулих років, студенти закладів вищої освіти, учні (студенти) закладів професійно-технічної освіти, які виявили бажання ознайомитись із процедурою тестування та перевірити свій рівень знань напередодні складання основних іспитів).

2. Заповнити аплікаційну форму.

3. Отримати логін та код доступу до інформаційної сторінки учасника ПЗНО.

4. Зайти на інформаційну сторінку учасника ПЗНО, роздрукувати квитанцію та оплатити її протягом 3-х робочих днів. Після оплати перевірити статус заяви (статус «Оплачена» є підтвердженням факту реєстрації).

5. З 25 лютого 2019 р. з інформаційної сторінки учасника ПЗНО роздрукувати ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКУ, де буде вказано місце та час проведення пробного ЗНО. 

Учасникам, які першими зареєструються та оплатять заявки, ЛРЦОЯО дарує бонуси - відкриту частину сертифікаційної роботи перевірятимуть учителі - екзаменатори. 

Хто ж буде тими першими 300 учасниками з української мови і літератури та першими 300 з математики?

                               Терміни проведення пробного ЗНО:

16 березня 2019 р. – українська мова і література;

23 березня 2019 р. – історія України, математика, іноземні мови (з аудіюванням), географія, фізика, хімія, біологія.

 Освіта – скарб, праця - ключ до нього

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.