ТВОРЧА ЛАБОРАТОРІЯ «Модернізація освітнього процесу шляхом впровадження сучасних інноваційних технологій»

Date: 26 листопада 2021 о 20:33, Refreshed 21 січня 2022 о 19:24

Якщо знання – це новий капітал,

то інновації – нова валюта.

Кевін Келлі

Сучасний світ складний, тож дитині вже не достатньо знань, що вона має, її необхідно навчити використовувати ці знання.  Тільки у взаємодії знань та вмінь, сучасна дитина  не тільки знайде своє місце у цьому світі, а  ще зможе творити долю власної держави. Для цього випускник сучасної школи повинен бути конкурентоспроможним. Формування конкурентноспроможної особистості можливе шляхом впровадження в освітній процес сучасних інноваційних технологій.  Готуючись до уроків вчитель має проаналізувати, які інноваційні технології або окремі методи і прийоми можна використати для формування ключових компетентностей, необхідних  для гідного життя в суспільстві.

Тому актуальність теми творчої лабораторії вчителів-предметників, засідання якої  відбулося в пятницю, 26 листопада – на часі.

Організаційні питання присвячувались аналізу проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу предметних олімпіад та  підготовці і  участі  у ІІ етапі конкурсу (Герман Т.Й. – голова МО вчителів-предметників),  пробному ЗНО (Корева Я.А. – вчитель фіз. культури).

Методичні питання:

Завершилась робота творчої лабораторії  «Калейдоскопом методичних новинок», які представила Григорчук Н.Р. – вчитель географії.

Comments:
Only authorized users can leave comments.